| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru barbati, baieti.

Care este calitatea pe care o apreciez la o femeie?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sinceritatea,cel mai mult

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu cred ca are niciun rost sa apreciez doar o calitate, daca e inteligenta si mincinoasa nu imi place, daca e sincera si proasta nu imi place, etc.
Calitatile trebuie sa se lege cumva si cu defectele incat sa formeze un caracter placut, in care calitatile sa straluceasca mai mult iar defectele sa fie acceptabile ( difera de la o persoana la alta, unele pot accepta anumite lucruri in timp ce altii nu).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am impresia ca am mai vazut rahatul ãsta de intrebare o datã.
Lucrurile in comun.hee hee

| Jannah a răspuns:

Inteligenta

| SporeBox a răspuns:

Pai nu pot spune o calitate pentru ca pot spune ca prefer sa fie harnica dar e degeaba daca se duce pe la toti vecinii si ma inseala. O femeie pe care o poti considere ideala este una sincera,harnica,loiala,sufletista, familista, inteligenta, desteapta (inteligenta e cu totul altceva fata de desteptaciune), sa stie sa tina secrete atunci cand trebuie si aici se incadreaza si calitatea de a putea avea incredere in ea.

| CioroiStefan777 a răspuns:

Franchețea în prietenie.