| Eroare404 a întrebat:

Intrebare pentru femei: va plac barbatii cu barba si mustata?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde. Unora le stă bine, altora nu. Contează să aibă un aspect îngrijit, indiferent că e cu, ori fără barbă. Dacă crezi că te avantajează acest nou 'look', atunci pune-l în aplicare. happy

| raluk27 a răspuns:

Nu. Parca sunt "oamenii cavernelor".

| Ana2333 a răspuns:

Da imi plac, doar sa si-o ingrijeasca si sa se potriveasca si fizionomiei lor.

| Queenofpain19999 a răspuns:

Mie personal, îmi plac tipii cu barbă ingrijită. Decât sa îți lași niște fire aiurea, mai bine te razi.winking