| Cksihja a întrebat:

Întrebare pentru fete: Ce părere aveți despre băieții păroși? Mă refer la băieții aceia care au atât de mult păr pe corp de zici că sunt maimuțe.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Îi confund adesea cu maimuțe și le arunc banane laughing

| felixf a răspuns:

Mai bine zis ursuleti laughing) un baiat paros este un barbat cu multa energie. Acuma vine un alt aspect, daca ai chef sa iesi doar cu fete, baietii neparosi par niste fetite comparativ cu baietii parosi. Dpdv energetic parul este o antena spre univers prin care corpul se incarca cu energia universala. un barbat paros este un armasar. Daca mai este si educat l-ai prins pe d-zeu de un picior. Dar pana la urma totul se limiteaza la gustul celui care priveste, celui care pune mana. Iar gusturile in societatea in care traim sunt cam tabuu.

| Mosotti a răspuns (pentru felixf):

Aoleu sa pui mana pe parul ala, hhhh, pe un corp asa, ar fi nasol. Poate fi paros si fara energie prea multa.

| felixf a răspuns (pentru Mosotti):

Inseamna ca ai cunoscut putin ursuleti, sau chiar deloc

| Mosotti a răspuns (pentru felixf):

Ba am cunoscut, unii erau energici, altii nu prea, erau sedentari.

| felixf a răspuns (pentru Mosotti):

Si concluzia este? Care sunt mai apetisanti? cei murdari sau cei care se spalau tot timpul?

| Mosotti a răspuns (pentru felixf):

Depinde de om cum vede pe celalalt si ce considera mai apetizant.