| DopeNope a întrebat:

Intrebare pentru fete:

Credeti ca baietii cu parul lung sunt draguti? Daca nu, de ce?
As vrea sa stiu deoarece imi las parul sa creasca de 3 luni si vreau sa stiu daca macar o sa-i placa cuiva (nu ma judecati) pentru ca mie personal imi place foarte mult acel stil.

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

In mod sigur va placea sexului opus. Am auzit ca prin anii '60 fetele erau moarte dupa Beatles tocmai datorita parului lor lung. happy Scuze ca iti raspunde un baiat.

| MihaelaDart a răspuns:

Nu pe toti baietii/barbatii ii avantajeaza parul lung. Nu trebuie sa existe vreo judecata in a purta plete-n vant, daca iti place porti, nu trebuie sa intrebi satul daca e sa-ti lasi sau nu. Sotul meu de cand il stiu numai parul lung, cu 2 exceptii in viata si l-a tuns scurt, acum de 2 ani il are pana la umeri. Pe langa ca il are lui, el este foarte cret si este mai greu de ingrijit.

| DeathOfDreams a răspuns:

Ador băieții cu părul lung. În sensul că mereu mă voi holba la un tip cu părul lung. Singura condiție e să-l avantajeze și să ii se potrivească stilul respectiv.

| ălkjmhgf a răspuns:

Personal îmi place, mai ales dacă e creț.