| mydarkestdays a întrebat:

Intrebare pentru fete: in opinia voastra, ce este mai frumos: cand un baiat va saruta sau cand va imbratiseaza?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imbratisare :*

| xXdoareuXx a răspuns:

Cand ma imbratiseaza

| blueheart a răspuns:

Cand te imbratiseaza, cand te saruta si daca te iubeste face DRAGOSTE si nu SEX.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Cand ma imbratiseaza:X

| Juleuuss a răspuns:

Când mă îmbrățișează. love struck

| allison20 a răspuns:

Daca "vin la pachet" cu sentimente sincere, eu zic ca sarutul. Imi place cand prietenul meu mai intai ma tine de mana, ma imbratiseaza incet si dupa aceea ma saruta.

| мızυκı a răspuns:

Imbrățișează

| bibiiiiiiii a răspuns:

Din punctul meu de vedere cand ma imbaciseazaaaaa...pt ca-mi arata ca nu e ca altiiiihappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru bibiiiiiiii):

Cum dovedeşte asta că nu e ca "alţii"? Nu pricep.

| Bacemi a răspuns (pentru bibiiiiiiii):

Pe principiul asta cine te iubeste nu doreste sa faca sex cu tine. E absurd.