| FelipeR a întrebat:

Intrebare pentru fumatori: Nu stiu daca categoria "conversatie" este potrivita pentru aceasta intrebare, intrucat nu am vazut o categorie "bautura, mancaruri, tutun etc" m-am gandit sa o adresez aici.
Care este cel mai tare Kent Flow? Am gustat de la cineva ieri si mi-a placut foarte mult dar mi se parea destul de slabuta, nu am fost atent de care era, am vazut ca sunt multe modele pe net dar nu scrie nicaieri care e cel mai tare? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Emanuel2k19 a răspuns:

Pai depinde daca esti fumator de kent. Cred ca cel mai tare este Kent Dublu click cu menta si lamaie.

| FelipeR explică (pentru Emanuel2k19):

Asa, si acela e Mix Green sau Mix Azur? Stiu ca dublu click-ul apare in astea doua variante, care e lamaie-menta?