| DracuIa a întrebat:

Intrebare pentru femei.
V-ar placea un barbat indragostit care va linguseste toata ziua cu pupaceli si sta numai in fundu vostru?
Sau un barbat mai serios care va mai si carpeste din cand in cand? happy

13 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In medie le plac lingusitorii. Ii iau acasa, ii tin sub papuc, si ii inseala cu barbatii seriosi laughing

| VoidEternal a răspuns:

Un barbat serios nu o sa-si "carpeasca" niciodata iubita sau sotia.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu suport catelusii... Daca ar face asa cu mine, cred ca l-as pocni pana ar pleca.

| Nirvanaaa a răspuns:

Din variantele de mai sus nu îmi place nici una.
Ar fi aiurea sa stea toată ziua după mine. Are viața lui și eu o am pe a mea separat. Nu suport lingușitorii. Mi se pare penibil. Nu ai nevoie de dulcegării ca astea nu țin mult timp. Mai bine prefer pe cineva cu simtul umorului cu care sa rad impreuna. Ăsta se numește timp de calitate.
Nici serios tot timpul nu suna bine. Dacă as face o gluma nu ar înțelege-o, deci nu ar tine dacă nu m-as simți confortabil lângă persoana respectiva. De acest "carpit" nici nu se pune problema, l-as lăsa pe loc singur laughing.
Nu mă atrage nicio varianta. laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul de ăla serios, dar nu-i nevoie sa ma carpeasca laughing Poate si cu un gest sa ma atentioneze. Nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? Esti indragostit si vrei sa știi cum sa procedezi?

| Jessica1235 a răspuns:

Mi-ar place un bărbat care să știe cum să se comporte, dar nici să nu exagereze, nu cred că mi-ar place să mă linguseasa non-stop, m-aș simți de parca mi-ar ascunde ceva. Cum ar fi ca umblă cu alta?
Dar nici să nu fie violent

| Maraa345 a răspuns:

Da-ti seama ca ala care carpeste, o sa-l pun sa-mi bata covoarele pana face patratele. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Maraa345 a răspuns (pentru DracuIa):

"Nievar say nievar"
Visezi frumos laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Maraa345 a răspuns (pentru DracuIa):

Ce periculos esti!
Mvaii. laughing