| August99 a întrebat:

Intrebare pentru tinerii intre 19 si 22 de ani. Voi aveti idee ce sa faceti cu viata voastra? Sau doar va duceti pe ceva sperand ca o sa fie bine?

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am trecut de 22, dar pot spune ca nu mi-am schimbat ideile. Chiar daca inca ma maturizez, aplic in continuare planul de pe la 17 ani, cu mici completari.

| Justme1997 a răspuns:

Am 22 de ani si o idee vaga, sper ca o sa fie bine.

| Celcestietot a răspuns:

,, Sau doar va duceti pe ceva sperand ca o sa fie bine?'' -> incercarea moarte n-are!

| Sofer a răspuns:

Nicio idee momentan. Merg inainte ca banul vine in continuare luna de luna.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bai deci ma gandesc la asta in fiecare zi cand stau pe scaun la lucru...
Ma simt legat de rutina asta si de faptul ca asa trebuie sa fie lucrurile. Ar fi mult mai usor daca as stii exact ce e de facut, dar nu stiu.
Nu o sa fie bine daca nu fac nimic in legatura cu asta. Insa sunt impacat sa stiu ca indiferent ce o sa fie, o sa fie ca asa trebuia sa fie.

| mgtow a răspuns:

Multi traiesc viata la varsta aia, poate dupa 27 incep sa isi bage mintiile in cap gen familie sa aiba

| August99 explică (pentru DoarBogdan):

Nu trebuie sa fie asa. Daca nu te simti bine unde esti poti sa incerci alte lucruri. Pana gasesti ceva care il faci cu placere. make goals

| August99 explică (pentru Justme1997):

Same bruh

| August99 explică (pentru Sofer):

Cand o sa ai o idee sa nu o faci cu gandul principal la bani. Asta conteaza

| August99 explică (pentru mgtow):

E o regula ca fericirea sa insemne familie dupa 27 de ani? Sau tu iti vezi viata implinita cu o familie?

| mgtow a răspuns (pentru August99):

Tineretu sa modificat genetic nu mai e ca inainte cu maritat devreme si stat asa. Acum mai multe divorturi apar zi de zi. Si nu imi vad viata implinita cu o familie, sant actor pornó platit ca sa dau la buci imi convine asa