| pwp a întrebat:

Intrebare referitoare la jocul Conquiztador! Care e diferenta dintre Blitzkrieg si Razboi de cucerire.

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Pai...

prima diferenta ar fi ca la jocul Blitzkrieg teritoriul este dat automat de catre sistem, pe cand la Razboi de cucerire pozitia pe harta ti-o poti alege tu

si a doua diferenta:jocul Blitzkrieg tine mai putin timp decat Razboi de cucerire

Fundita big grinbig grin

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Blitzkrieg e război rapid. Război de cucerire e un război mai lung, durează mai mult! Baftă!