| pisicutza1scumpii a întrebat:

Intrebare scurta:cum devin si eu o persoana mai respectata de colegii de clasa?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să fii respectată, trebuie să te respecți tu pe tine ca persoană, din toate punctele de vedere.
Succes!
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa ii respecti pe ei dar sa ai grija sa nu uiti sa te respecti si pe tine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Respecta! Si la randul tau vei fi respectata! Simplu!

| Dariusuu a răspuns:

Sa fi ceea ce esti, nu ce vor alti.

Chiar daca nu primesti respectul tuturor, nu prea vad de ce le-ai mai da atentie.

Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicicum. 99,9% din tinerii zilelor noastre nu mai respectă pe nimeni, nu mai respectă nimic.

| M1hai a răspuns:

Pai incearca sa ii respecti si sa inveti mai bine, toti vor veni la tine apoi happy

| DavidSima a răspuns:

Depinde ce colegi de clasa ai ca daca sunt niste inculti nu o sa te respecte niciodata!