| OanaNedelcu84 a întrebat:

Intrebare urgenta. Mi-am deschis telefonul si am uitat pinul ca l-am schimbat de atatea ori si acum imi cere puk-ul. Cum sa fac? Carticica aceea de la telefon cu puk-ul n-o mai am. Stiu ca era o chestie cu inchiderea telefonului sau nu stiu cum. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Singura chestie care a mai ramas este sa suni la ->Relatii clienti de pe alt telefon si sa le dai numarul de telefon cu problema + datele tale ca sa-ti dea codul PUK. Atat ti-a mai ramas.

| OanaNedelcu84 explică (pentru neluL):

A functionat. Multumeschappy

| neluL a răspuns (pentru OanaNedelcu84):

Cu placere! bye, bye wave