| anonim_4396 a întrebat:

Întrebarea este legata de acest site pentru ca am foarte multe nelămuriri în legătură cu asta.
Vreau sa îmi dau comanda de acest set de lenjerie intima de la calvin klein:
https://www.ro2021.com/content?c=boxeri%20calvin%20klein %20dama&id=3

Doar ca acest site pare a fi din străinătate tradus în romana, recenziile sunt scrise în romana (clienții sunt mulțumiți) doar ca am impresia ca totul de pe site este tradus în romana în afara de preț, acolo scrie USD sau dolari, nu lei și vreau sa ii comand doar ca mi-e frica. O sa ajungă un curier la adresa mea și voi plăti cu lei sau care e treaba? Mi-e cam frica sa comand de pe acest site, ma ajutați, va rog? :)

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Daca stii sigur ce masura iti vin,poti lua,iar sa fii sigura ca nu iei teapa plateste prin paypal,acolo nimeni nu te poate pacali,chiar daca iti vine,iar produsul nu este original,asa cum zic ei,nu este ca in poza,daca ei zic ca asa ar fi,prin paypal iti iei banii inapoi.
Sau scriele alora,intreaba,is originali,is ca in poza etc,intrebi ce te intereseaza despre produs,ai mesajele prin paypal te joci cu ei daca ar fi sa apara ceva probleme.
Dar cand cineva accepta plata prin paypal,aia is seriosi,cu paypal nu se joaca nimeni.

Referitor la ce spui tu ca e pretul in dolari,daca dai clik alegi in euro lei si ce mai are acolo, apoi pui cate perechi vrei si ceti mai cere.
Poti intra la ei jos pe pagina, acolo intri la metoda de plata si citesti cum accepta aia platile, eu am intrat si accepta si prin paypal.
Dar odata ce platesti cu card ce-ti pasa tie ceti iau aia, la tine o sa apara in lei la banca, costa 102 lei sau cat is 25 dolari aia.

Voi vreti sa cumparati de pe net dar sincer nu stiti sa cititi? Scrie clar acolo tot mura in gura, acolo la produs, accepta aia si return in 30 de zile, trimisu platesti pana in 158 de lei si asa mai departe.
Aveti internet,calculatoare,telefoane dar nu stiti sa folositi,naspa.

In sf din poza aia is originali,dar nu stiam ca la femei le zic boxeri,eu stiam ca barbatii au asa, dar uite ca mai aflu si eu cate ceva nou laughing
De ce nu cumperi chilot de la Victoria Secret? Is mai ok decat de la CK, sau daca iti plac de la astia cumpara.
Cum am supus sunai, dale mesaj si intreaba de unde vin, daca din RO sau mai stiu eu pe alta planeta, daca is originali si ce mai vrei sa stii.
Sau cum am spus platesti prin paypal si ai garantata tranzactia.
25$ o pereche de chilot, dai in masalaughing cumpara de la Victoria ca la aia is dealde 5 dolari si aia numa asta face lenjerii pentru femei.
Pai eu cu 25$ iau 3-4 nu unu, dar sa vezi ce fac romanii baga preturi galactice.
stii ceva? dai la jalea cumpara din america cai mult mai ieftin