| Andromedda a întrebat:

Intrebarea inutila a zilei:
La ce materie va pricepeti foarte bine?

30 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La Tehnologia Chiulitului in Grup(TCG). Din pacare semestul asta era sa raman corigentasad

| Bacemi a răspuns:

Limba franceza si ecologie.

| Silvia a răspuns:

Limba Romana.

cami
| cami a răspuns:

Franceza.

| User a răspuns:

T. I. C. si educatie fizica (adica fotballaughing )

| fluturas a răspuns:

La muzica laughing

la romana si la engleza happy kiss

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

La niciunalaughing. probabil la desen dacă aş mai face, dar ni s-a scos. s'au gândit ei să mă lase fără nicio materie la care să mă pricep laughing

| juniper a răspuns:

Engleza, T. I. C, desen, educatie fizica.

| Pho3nix a răspuns:

Engleza, Romana si Sport.

| Helvete a răspuns:

Engleza, logica, romana si informatica.

| cretzufinish a răspuns:

La nivelul care sunt si avand in vedere ca inca imi mai amintesc cred ca la toate pe care le-am facut happy Chimie predau, dar nu ma laud laughing

| andreea7520 a răspuns:

Educaţie fizică (sport) şi cam atât laughing
glumesc, la muzică şi la tehno` mă mai pricep, la ce e mai simplu!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Geografie:XCivica si la Engleza dar mai slabut.

| jane_5414 a răspuns:

Romana, engleza, franceza, biologie, cultura civica, ed tehnologica, chimie si mai sunt multe.

| hiphopbeatz a răspuns:

Romana, info si engleza.

pace!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Engleza, romana, franceza, tic si sport singura fata din clasa care are 10laughing))::''>

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

La romana...am 10 pe linie

| adydassler a răspuns:

La sport si in pauza rolling on the floor

| wormy a răspuns:

Istorie... si lb. romana happy

| loredana2012 a răspuns:

Romana

| Theya1703 a răspuns:

Engleza... si Sport[ nu facem nimic la sport. doar stam si pierdem timpu`hee hee]

| lory14 a răspuns:

Imi plac toate materiile, exceptie facand matematica, fizica si sportul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica si fizicawinkingwinking ...astea imi si plac, si ma si pricep cel mai bine la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happydesen, muzica, fizica, chimie, romana...pai la sport sunt varza, la mate nu prea. ah la franceza... ah si istorie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germana, romana, bio si geograbig grin...la mate, fizic, si chimie mai bine nu intrebabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana, istorie, engleza si fizica.

| Ea.e. a răspuns:

La sport laughing

Sunt fata laughing

Acum pe bune...in mare parte la toate, da nu la mate si fizica. happy

| virtuallove a răspuns:

Bio. adica asta imi place

| Denny a răspuns:

La romana si la dirigentierolling on the floor Ma rog... la mai multe...

| madutsu a răspuns:

Matematica si ...Geografie si Istorie