| martutza a întrebat:

Intrebarea mea este puteti sa staruiti 5 min asupra urmatoarei intrebari :"Cata incredere aveti in propia persoana?"sunteti mereu siguri de ceea ce faceti?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu am deloc incredere in mine.Imi este foarte frica sa gresesc, dar mai ales imi este frica de parerea celorlalti despre mine.

Abh
| Abh a răspuns:

Da, sunt sigura, imi place sa iau decizii si sa nu fiu contrazisa, am stiut intotdeauna ce vreau si au fost situatii cand am mers la risc dar, din fericire, am avut noroc.

| anad a răspuns:

Sunt o fire mai hotarata, destul de responsabila si mai organizata si, deci, am incredere aproape intotdeauna in propria persoana. Rar am indoieli si ezit, iar asta se intampla cand hotararea implica lucruri foarte importante.

| L a răspuns:

Sunt foarte sigura pe mine, daca nu eu atunci cinelaughing. dar am avut si momente cand nu am fost complet sigura de mine si de ceea ce am facut.pentru ca e firesc sa ai si putina neincredere.`

| Butsilee a răspuns:

Din pacate nu am nici un pic de incredere in mine sigh

| tania77 a răspuns:

Eu in general sunt sigura de ceea ce fac, dar ar trebui sa am mai multa incredere in mine, sa fiu mai sigura pe ceea ce fac sau spun, uneori sunt nesigura poate si din cauza caracterului meu putin cam timid sau a zodiei balanta care inainte de a lua o decizie stau foarte mult pe ganduri pana sa iau aceea decizie.

| ?! a răspuns:

Hei martutza! Am incredere in mine.
Uneori mai ma indoiesc de alegerile mele, dar asta se intampla destul de rar.
Dar tu? Tu ai incredere in tine?

| stelianr a răspuns:

Nu poti incepe un lucru daca nu esti sigur ca il vei termina. Dar este posibil ca terminat, sa-ti dai seama ca ai gresit. Intotdeauna sunt sigur de ceea ce fac in acel moment. Dar de ex. nu sunt sigur ca raspunsul pe care l-am dat aici este cel mai corect.Si ca sa mai zambim:Eu sunt un om cinstit. Dar nu sunt sigur ca avand de ales intre o diploma de om cinstit si un diplomat plin cu EU pe care as putea sa-l fura, as alege diploma?