| Saveluc a întrebat:

Întrebarea zilei:
Ce face un bărbat unei femeii ca sa aibă liniște in timp ce se uita la meci?

9 răspunsuri:
| Dom1 a răspuns:

Ii sa cardul sa meargă la cumpărături.

| nao13 a răspuns:

O lasă acasă

| Drimmero a răspuns:

Ori ii zici cu frumosul, ori ii zici cu uratul ca e un meci important si vrei sa te uiti la el, daca nu vrea sa inteleaga, atunci sa accepte scandalul.

Ar fi de vis ca femeia sa inteleaga asta si 90 + minute sa te lase in pace, chiar cu riscul de a fi ignorata pe parcursul meciului.

| OldSoul a răspuns:

O pune sa gateasca laughing

| Saveluc explică (pentru Dom1):

Da? ia auzi

| Saveluc explică (pentru nao13):

Pai înseamnă ca nu te uiți la tine acasă la meci

| Saveluc explică (pentru OldSoul):

Așa mai bine stai la bucătărie ca ai sa fi zăpăcit. Iubi? unde ai pus sarea?, iubi? stii unde e oala aia? iubi? unde sunt madlenele? și tot așa...

| Dom1 a răspuns (pentru Saveluc):

Zic și eu, ar fi o varianta!
Nu e cazul meu?

| gogu220 a răspuns:

Îi dă bani (echivalentul unui bilet la meci) să se ducă cu fetele la bar.
Dacă nu vrea, îi astupă gura. Cum cu ce. Cu lopata.