| anonim_4396 a întrebat:

Io nu inteleg straight face Raspund prima la o intrebare si dupa cand ma uit sa vad ce raspuns am dat, raspunsul meu apare printre ultimele straight face happy Raspunsurile ar trebui sa apara in ordinea postarii...primul sa fie primul si celelalte care au venit dupa sa fie dupa el... mda.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai de unde şti dacă ai răspuns prima la o întrebare. De exemplu dacă atunci când tu o accesezi nu este niciun răspuns tu răspunzi, da? Dar gândeşte-te că în acelaş timp n persoane pot face acelaş lucru' şi în funcţie de care a postat mai rapid se ordonează. Vezi că ai o variantă când dai click pe o întrebare la care deja s-a răspuns vezi vedea sub ea : " * Ordonare:
* ordine cronologica
* relevanta"
Dă click pe ordine cronologică! Baftă!

10 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Fără supărarehappy pronumele personal la pers. I, nr. sg se scrie "eu" nu "eu"happy

Aşa e şi la minelaughing. Ghinionstraight face. Unui răspuns îi trebuie câteva minute ca să fie postat, să îl vadă şi ceilalţi utilizatorihappy. Tu când intri pe întrebare, e fără răspunsuri, dar, în realitate, mulţi utilizatori au dat răspuns. Tu ai văzut întrebarea în timp ce răspunsul aştepta să fie "publicat"happy

Pricepi ceva?tongue

| Necunoscută a răspuns:

Da, ai dreptate. Scrii cum vrei, dar eu doar "te-am corectat". Şi, am spus, fără supărarewinking

| georginika a răspuns:

Pai te`ai gandit ca poate a postat altcineva inaintea ta?

| Adelina04 a răspuns:

Asa se intampla. Apar in ordine, dar altii au raspuns inaintea ta, numai ca raspunsurile nu erau inca postate.

| babyangel a răspuns:

Se proceseaza raspunsurile mai greu, de exemplu acum, la intrebarea ta nu ai nici un raspuns desi cred ca au raspuns altii inaintea meaoh go on

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Asa este dar vezi poate in acelasi timp raspund mai multi si vezi pana se actualizeza chiar daca apare raspunde prima poate acum 10 secunde raspunsa cineva dureaza putin pana se actualizeazahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superb. acum nu imi mai apar nici raspunsurile voastre oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi mai apare acolo sus 'Alege un raspuns castigator'.straight face pe ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ mda. fiecare scrie cum vrea. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ ok, am inteles.