| heroforyou a întrebat:

Italia, Franta sau Spania? Ati vizitat vreo tara din astea 3? Care credeti ca e mai frumoasa?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare oras are farmecul sau si este frumos in felul sau. Cele 3 nu se compara.
Eu as vizita Italia, Franta si apoi Spania(asa cum ai scris si tu).

| P1x3lMD a răspuns:

Depinde de ce orase vizitezi,spre exemplu Spania se poate lauda cu frumoasele orase Madrid si Barcelona, Italia cu Milano, Roma, Napoli, Torino etc....Franta cu Parsiul, Nice, marseile sau lYON
Daca sa fac un mini top dintre aceste tari el ar arata asa:
1.Italia(fiindca are o multime de orase care difera din punct de vedere cultural, turistii au ce vedea, fiecare oras ofera caldura sa diferita de celelate.
2. SPANIA
3.Franta

| P1x3lMD a răspuns:

Iti recomand Italia, funda?

| Pitbull305 a răspuns:

Toate 3.