| Blackrose18 a întrebat:

Îți place să călătorești singur sau preferi compania?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astept sa creasca fata, cand face 14 - 15 ani incep sa calatoresc cu ea prin tari straine, cu masina sau avionul. De partenera nu vreau sa aud in veci, prieteni prea greu nimeresti azi

| darrio2007 a răspuns:

Compania. Nevastă-mea.

| Ofiintă a răspuns:

Prefer compania plăcută.

| Drimmero a răspuns:

De obicei prefer compania, mi-e urat sa merg singur, e altceva cand mai ai 2-3 tampiti cu tine. Unul dintre motivele pentru care prefer compania e ca ma ia somnul in mijloacele de transport: Autocar, tren, microbuz, autobuz, tramvai si ce mai sunt am dormit peste tot, cand esti cu cineva te poate trezi, nu sa te trezesti la cap de linie cum am mai patit cand am fost singur. Cu companie e altceva, cand te duci singur e mai trista atmosfera.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe distante scurte, de unul singur. Pe distante lungi... evident, compania ^_^

| Blackrose18 explică (pentru DoarBogdan):

Eu am fost singura si in Paris si in Londra si Belgia laughing))))

| DoarBogdan a răspuns (pentru Blackrose18):

Pam pam surprise

As merge acolo si singur laughing numai sa merg.

Dar pe langa asta, imi place sa mai fie cineva pe acolo, sa avem ce sa vorbim, de ce sa radem, de ce sa ne amintim.

| Blackrose18 explică (pentru DoarBogdan):

Pe mine ma agita compania laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Blackrose18):

Poate nu ai dat inca de compania potrivita thinking

| LoveSleep a răspuns:

Compania. Dar sa nu-mi ia bani pe oră.

| Nirvanaaa a răspuns:

Prefer sa plec undeva singură în general.

| Apokales a răspuns:

Nu-mi place sa calatoresc, deci...

| NotNamed a răspuns:

Nu sunt adeptul calatoriilor. Poate in tari sarace cum ar fi cele din America de Sud. Si mi.ar fi indiferent dar parca cu o cunostinta ar fi mai convenabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur,dar daca compania e placuta nu ma deranjeaza.