| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti place sa faci pe detectivul?

6 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Nu ma pasioneaza, dar consider ca este o "meserie", atunci cand esti amenintat de "nu stii cine" si trebuie sa-ti dai seama ce se intampla, o faci pe detectivu cercetand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de misterul pe care trebuie sa-l elucidez laughing

| Kiwibibilă a răspuns:

Oo da mai ales fiind fata. Imi place sa aflu cine e baiatul si unde invata si cati ani are si cine e maica-sa si cine e taica-su si daca are frati si unde isi petrece timpul si ce prieteni are etx rtx

| Speed99 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Oh da, pun pariu ca e o distractie mare de tot sa fi partenerul tau. Cui nu-i place ca partenera lui sa il caute pana si in papuci. *sarcasm intensifies*

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Speed99):

Mi se tot spune.

| MedionTcO a răspuns:

Da.Este o meserie interesanta laughing