| Ødegaard a întrebat:

Îți trebuie putere să dormi?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să zicem, într-un fel. Când adormi pierzi controlul, ești în zonă de primejdie. Puterea trebuie să o ai înainte de a adormi, ca să îți asiguri un spațiu protejat.

| Celcestietot a răspuns:

Nu, iti trebuie doar lapte cu cereale pentru un somn odihnitor.

| alina2k18 a răspuns:

Daca stai acasa toata ziua cred si eu ca iti trebuie putere laughing
Ia sa fii in picioare la 5 dimineata, sa faci naveta la munca eventual, ajungi acasa la 6-7 seara rupt laughing abia iti faci treburile prin casa si la 10 seara sforai dejawinking

| Ødegaard explică (pentru alina2k18):

Parca vad pe forumuri, soțul meu pleacă dimineața și vine seara și nu mă mai atinge

| Invictusman a răspuns:

Nu, mai degrabă epuizare fizica/psihica.
Eventual sa muti patul când este necesar da, asta e cu totul altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,forţă bru...tă mică ce eşti tu.

| Ødegaard explică (pentru anonim_4396):

Sunt licențiat. Hai ceao

| troleibuz a răspuns:

Doar daca dormi in cap.