| roxyana03 a întrebat:

Iubitul meu "adica fostul" a fost plecat in italia, prietenele mele lau mintit ca eu am stat cu unu. ca l-am inselat. iar el a rezutsad... toata lumea ii zicea la fel, dar nu era adv: ma jursad el acum are pe alta, zice ca e vina mea a el m-a iubit iar eu imi bat joc, cum sa-l fac sa ma creada ca eu il iubesc si l-am iubit si ca nu l-am inselat plzzz FUNDA+VOT love struck crying il iubesc si nu stiu ce sa ma faccrying

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Imi pare rau pentru ce o sa scriu - Daca intre voi nu exista incredere relatia voastra nu o sa mearga

| roxyana03 explică:

Cum sa-i demonstrez ca nu l-am inselat si ca il iubesc? FUNDA... VIORICA

| Emy_1181 a răspuns:

Sunt baiat si sunt cam in aceeasi situatie ca si tine doar ca eu am fost inselat de persoana pe care chiar o iubeam. Parerea mea e sa il inviti undeva la un suc, o cafea, intr-un loc linistit apoi sa incerci sa ii explici ca nu l-ai inselat si ca nu l-ai insela niciodata si sa ii zici cat de mult ti la el si ca vrei sa fiti din nou impreuna. Daca si el te-a iubit cu adevarat atunci iti va accepta oferta. Sper ca te-am ajutat.Mult succes!