| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Iubitul unei prietene s-a despartit de ea din cauza mea. Initial eu si baiatul asta am fost prieteni 5 ani de zile pana iubita lui s-a imprietenit cu mine si mi-a rupt prietenia cu el. In fine. Ma contactase recent iar si a inceput sa imi spuna de ce probleme are in relatie si i-am spus sa ii dea papucii daca nu se simte fericit. Iar fata aia a facut o criza de nervi si gelozie si a venit la mine la munca sa imi faca scandal. Eu si tipul asta avem 20 si ea are 16. Nu avem nici o atractie decat pura prietenie si ea a venit sa ma faca panarama cum ca i-am furat "barbatul". Cum sa o fac sa ma lase in pace?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te faci că nu îți pasă. E isterică.

| Emma30555 a răspuns:

Faptul ca a venit la tine la munca denota ca e o pustoaica fara minte.

| Denisa0954 a răspuns:

Păi te ai cam băgat de aiurea. Ei știau cel mai bine cum e la ei, nu a fost ok sa i spui tu ce sa faca. Fata are toate motivele să creadă altceva, presupunând că știe că tu i ai zis sa se despartă de ea. Te va lasa in pace, o sa se obișnuiască cu ideea

Răspuns utilizator avertizat