| arn64 a întrebat:

Joaca cineva de aici trackmania nations forever? E un joc super. Sunt singurul care crede asta, sau sunt singurul care joaca? happy Pt. cei care nu joaca sa trimita mesaj privat cu adresa lui de mail.

4 răspunsuri:
| Sadiss a răspuns:

Am jucat TM nations si TM sunrisehee hee da am reinstalat windowsu si nu le mai amcrying da. is super big grin imi plac mai ales provocarile big grin sau sa fac un traseu cat mai dificil. incearca TM Sunrise

| XCalinStelistuX a răspuns:

Eu joc united forevr. login: Calinstelistu

Răspuns utilizator avertizat