| delco25 a întrebat:

Jocuri pentru android.

Funda.

Răspuns Câştigător
| DexeN a răspuns:

Racing este Need For Speed Shift, e fain, SuperBickers sau SuperBikers v1.1 Free cu motociclete, Angry Birds foarte fain, Talking Tom Cat foarte amuzant, uitate la astea pe youtube poate te intereseaza vre-unu

2 răspunsuri:
| Foxxi a răspuns:

Smurfs, Temple Run, Doodle Jump, Getting Nutts, Solitaire, Angry Birds, Fruit Ninja, Race Penguin, GoGoGadget, HOP, iSlash, Diamond Dash, Fall Down

| DianaIsHere123 a răspuns:

Ce sa faci cu ele? aici se pun intrebari, nu propozitii scurte(ex. propozitia ta)