| mariuschakra12 a întrebat:

Jucătorii de fotbal din ligile superioare urmează o alimentație recomandata?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Cand zici ligi superioare sper ca te referi la campionatele puternice de afara, nu la ligile din Romania ca si in liga 1 se mai practica gratarele, shaormele dupa meci, nu ca ar fi ceva rau.

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Stricta, nu recomandata. Au nutritionisti atat la club cat si personali, unii exagereaza dar pana la urma succesul pleaca din farfurie la nivelul ala.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru mariuschakra12):

Cand zici ligi superioare sper ca te referi la campionatele puternice de afara, nu la ligile din Romania ca si in liga 1 se mai practica gratarele, shaormele dupa meci, nu ca ar fi ceva rau.

| AdrienWH a răspuns:

Salut! orice sportiv indiferent de sportul practicat, pe langa antrenamentul facut, urmeaza si o dieta, mai ales daca e avansat in ceea ce face.