| AirănMeidăn a întrebat:

L-au suspendat pe meinyidishekop ala
De ce toti userii buni sunt suspendati?

29 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Atat timp cat nu incalci regulamentul, nimeni nu te poate suspenda, dar daca cineva a fost sanctionat, inseamna ca ceva s-a intamplat in comportamentul si postarile sale.
O zi bunahappy

| Liviu a răspuns:

Site-ul TPU "se vrea " (si in mare masura este) Un site decent, plin cu oameni de bun simt. Exceptie fac copilasi de la Trivia, cei care nu au alte ocupari.Prima data cand am intrat pe acest site a fos tprin 2010, era altfel.Insa nu ma plang, inainte nu era asa cu T/A erau intrebari serioase, nu erau multi trolleri ca acum.Insa nici acum nu ma plang(prea rau) Avand in vedere ca generatia facebook acapareaza tot, incep sa ma simt ca un batran(oare?) dar asta e viata.Pe scurt, daca intreceti limita, vi se traseaza permietru. Daca intindeti coarda prea mult, vi se taie coarda si cadeti in 'nanau' (a se citi nas) Cat despre amuzament... Poti citi bancuri, nu sa faci un 'misto nesimtit' pe TPU happy

| T0T a răspuns:

Cel mai bun e încă aici. Știu că sunteți atât de fericiți. Ați uitat deja de tot.

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

faze de genu pe intrebarea mea nu faciwinkingwinkingwinkingwinking

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Da, sigur. Deja încep să mă simt nașpa sad...că am fost sincer.

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

te injur ba
oricum nimeni nu-l poate inlocui pe meinyiddishekop mai ales ca trebuia sa imi faca un transport fraierul

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Te provoc.

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

nu ca dupa o sa fiu si eu unul din userii aia buni suspendati

| Fatamuntilor a răspuns:

A incalcat regulamentul, de aia! Daca era bun, nu-l suspenda!

| AirănMeidăn explică (pentru Fatamuntilor):

pai era bun chiar daca a incalcat regulamentul
probabil era cel mai amuzant de pe aici
nu mai e

| Fatamuntilor a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Buni la prostioare, corect!laughing
Tot timpul cei buni la prostioare sunt suspedati.rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns:

Nope. Userii buni nu sunt suspendati, daca era asa noi 2 si Jwoww aveam suspend deja. happy

| AirănMeidăn explică (pentru RainmakerX):

pai n-am avut eu oare 2 luni?

| RainmakerX a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu conteaza. Acum trebuie sa ai, altfel nu se pune laughing

| AirănMeidăn explică:

e mai bine acum ca nu mai are numele ala asa complicat
stiam eu. stiam!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ating subiecte sensibile.

| Geanin a răspuns:

Pe mine nu m-au suspendat, nu?

| Geanin a răspuns:

Airan, te trog nu te fa ca nu ma vezi, pls!

Mai stii cand eram cele mai bune prietene-lesbi?

http://41.media.tumblr.com/......1_1280.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa incepem o revolutie pe Dante l'au suspendat si pe remus1007 crying
sad

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

dante era naspa, si-o merita

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

sad...Mie mi s-a parut ok big grin

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

era gras

| TheImpaler a răspuns (pentru anonim_4396):

Aceasta e o magarie! laughing

| TheImpaler a răspuns (pentru TheImpaler):

De-aia mi-am pus o poza in care le arat (subliminal) ceva la avatar happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheImpaler):

hee hee ...nu ma gandeam ca de asta ai pus'o rolling on the floor

| syd2 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cand o sa ai nevoie o sa ma impart cu grasimea mea ca sa nu mori de foame laughing

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

"ti s-a parut "

| TheImpaler a răspuns:

Pentru ca sunt tari in gura laughing

| 18Marius a răspuns:

Oare ce se intampla?