| anonim_4396 a întrebat:

La cate job-uri ati aplicat pe ejobs pana sa fiti contactati de un angajator?

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Am căutat pe eJobs intr-adevăr însă când aplicam, aplicam direct pe site-ul companiei la secțiunea cariere. Am aplicat in 3 locuri, iar 2 dintre firme m-au contactat. Parca a mers mai bine așa.

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

Eu am aplicat la vreo 30 si inca nu m-a sunat nimeni... am scris in CV ca am permis de conducere, facultate, ca sunt o persoana responsabila, organizata etc. Am dat nr de telefon si mail dar degeaba. Nu stiu ce e in neregula. Poate am eu ghinion. sad

| Nirvanaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te descuraja, acum și piața de joburi e mai retrasă, nu se fac la fel de multe angajări ca înainte. Te va contacta cineva la un moment dat. Vei avea noroc la un moment dat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

6.