| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

La ce oră adormiți în general?

37 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cam acum la 6 dimi

| MihaelaDart a răspuns:

Depinde cat de obosita sunt, uneori poate sa fie la 22:30, alteori la 01-02.

| RAY a răspuns:

2,3 noaptea

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Și ce faci în tot timpul ăsta?

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

TPU,un film, un doc ceva

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Dar cum au fost ăștea 7 ani de TPU?

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Greu de spus sincer, dar nu regret ca am intrat, am cunoscut persoane minunate, asta e important

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Și care au fost userii care te-au „marcat"?

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Se stiu ei, sper ca se stiu, de la uni am avut si de învățat care mai ma criticau

| Celcestietot a răspuns:

Pe la cat doresc pot. Daca vreau, stau si zile nedormit pana cad, dar nu merita sa imi risc sanatatea si eventual viata. Daca imi pun ceva in gand, realizez. Tu la cat adormi?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Celcestietot):

Depinde.

| Celcestietot a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Mai tarziu de 02:00 exista in istoricul tau?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Celcestietot):

În vreo 2-3 nopți n-am dormit de loc
dar am stat și după 3-4.

| Celcestietot a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Interesant;-). #rezistam :-)))

| Frank51 a răspuns:

Aplicatia Samsung Health zice asa:

Average bedtime 1:27
Average wake-up time 9:19
Average time slept 7 hours 51 mins.

| SilentRain a răspuns:

1,2

| Sofer a răspuns:

00:00-01:00 si trebuie sa imi schimb programul sa adorm mai devreme.

| LPCTSTR a răspuns:

Vara maxim 1, in rest pe la 11 happy

| SG1995 a răspuns:

Între 00.00 și 02.000

| deeeaqq a răspuns:

După 1 noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 00:00 si 03:00
Dar aveam momente horror din cauza depresiei cand ma culcam la 8-9 cred ca avea legatura si cu antidepresivele ma adormeau brusc dupa 30 de minute.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Și acum ești mai ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da dar nu reusesc sa gasesc explicatia, pana acum cautam metode de sinucidere voiam sa ma duc sa imi cumpar o sfoara sa ma spanzur in pod dar vad ca brusc nu mai am aceste idei.cam de cand am inceput sa imi iubesc mama cu adevarat si sa ii arat afectiune de atunci am inceput sa am o pace interioara nu totala dar sesizabila, se pare ca karma si-a spus din nou cuvantul.is curios cat timp o sa ma simt ok ..nu ma astept orisicum la minuni sa scap de depresie.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Încearcă să nu te gândești preea mult la „ce viață faină au unii și eu n-am", etc. Încearcă să te bucuri de mama ta atâta timp cât o mai ai! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Din pacate nu pot sa mai ma bucur prea mult timp are tumoare la rinichi.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

crying
Atunci încearcă atâta timp cât mai poți! Poate după ce „pleacă" și ea, intri-ntr-o depresie și mai adâncă! Bucură-te de viață până atunci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da asa o sa fac traiesc prezentul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Între 23 şi 2.Nici mai repede, nici mai târziu.....de obicei.

| Vikaa a răspuns:

La ora 22 sunt in pat.

| acerr a răspuns:

3,4 dimineata, pentru ca sunt in concediu, ma bucur de filme bune, ma intristez de filmulete cu aniamle suferinde

| qwertpro a răspuns:

Pai pe la ora 3:30 acum vara =).

| Henrypericolpublic a răspuns:

Pe la 0:30/1:00/1:15 Dr obicei. Adică atunci sting tot și eu adorm în 2 minute trei.

| andiceasu95 a răspuns:

Aseara am adormit pe la 12, dar in general 11-12 noaptea

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru andiceasu95):

Eu am adormit aseară pe la 1-2 cred.

| Nicolas_Irimiea_Raul_2000 a răspuns:

Pai cand ma ia somnul nu?