| inflicted a întrebat:

La ce ora va culcati de obicei? Reușiți să dormiți 8 ore?

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

22-00, da.

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa fii la ora 10 in pat, ca-i vital ca corpul si creierul uman, sa primeasca niste hormoni vitali lor, care se produc numai daca dormim, intre 10 si 2 noaptea.

| Drimmero a răspuns:

Dorm in jur de maxim 4 ore, nu am mai dormit 8 ore de mult timp, am program haotic si nesanatos si nu recomand nimanui,, asa m-am obisnuit eu de ceva ani, sper sa-l reglez cumva pana nu ma imbolnavesc. Cert e ca ma trezesc cu energie foarte mare

| Dismally a răspuns:

Pe la 02:00. Da, tot timpul dorm 8 ore, daca nu reusesc noaptea pot recupera ziua.

| gemeni6226 a răspuns:

De obicei foarte greu adorm inainte de 24. Cand lucrez dupa masa reusesc sa dorm 8 ore cand lucrez dimineata bine daca dorm 5-6 ore.

| HadesSs a răspuns:

Ma pun la somn la maxim 23 si ma trezesc la 06:45 happy

| Necunoscutu92 a răspuns:

Nup nu am un program stabil de ex aseara m-am culcat la 5 si trezit la 12 alteori nu fac nici 5 ore