| AvalohAlyn a întrebat:

La ce ora va culcati/treziti?
Cate ore dormiti pe noapte?

17 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

In timpul facultatii ma culc pe la 23:30-00:30, si ma trezesc pe la 07:00-08:30, iar in weekend si vacante ma culc pe la 01:30-02:30 si ma trezesc pe la 10:30-11:00.
Dar in timpul facultatii din cauza colegilor de camera nu adorm imediat cum ma pun in pat, ci adorm pe la 02:30-03:00

| Clorox a răspuns:

Mai mereu ma culc la 4 sau 5 dimineata si ma trezesc la 8, ma mir cum de mai traiesc laughing

| deeeaqq a răspuns:

În timpul săpt mă culc când mi e somn şi mă trezesc la 6-6 jum

În weekend dacă sunt obosită la 01, dacă stau de vorbă cu iubiţii mei prieteni sau pe grupul clasei mă prinde şi 4 dimineaţa şi mă trezesc pe la 10, 1 după-amiaza dacă stau până la 4.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai fie la 11 si ceva sau 12 noaptea si ma trezesc fie la 8 si un sfert sau jumate sau la 9 sau 10 dimineata.

| VibeTrix a răspuns:

Ma culc la 22 si ma trezesc la 6 seara

| BlackRose03 a răspuns:

In timpul scolii ma culc la 00:00-01:00 si ma trezesc pe la 06:00.

In wekeend ma culc la 01:00-02:00 si ma trezesc la 09:00-10:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma culc la 23:30/00:00 si ma trezesc si ma trezesc la 08:00, daca nu dorm cel putin 8 ore pe noapte ma trezesc foarte obosit si sunt obosit toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-De când am ''reglat'' somnul acum o săptămână și ceva, mă culc între orele 9-11:30 PM, mă trezesc între 7-9 AM.
Înainte dormeam haotic, mă culcam dimineața pe la 6-7 AM, mă trezeam pe la 3-4 PM și tot așa.

10 -11 ore, iar în orele astea mă mai trezesc de alte j.dă mii de ori, nu știu de ce.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Si cum ai reglat somnul Joanna?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaa, ticălosule }}}
Yoy, de ce îți tot schimbi username-ul?
Păi na... într-o zi nu m-am mai culcat dimineața, şi am rezistat până seara cu dormitul, apoi am revenit la normal.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca acum ti-ai reglat somnul si ma visezi numai pe mine.Yeah,chiar ma bucurbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă bucur că nu am parte de astfel de coșmaruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am eu chef
cat am eu chef

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Eu mă culc pe la 2:00 in weekend.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Ma culc la 23:30 si ma trezesc la 06:00

| AlbNegru09 a răspuns:

Noaptea pana in jurul orei 22°-23°
Dimineata la 4:30- imi trezesc sotul sa mearga la munca. El fiind foarte obosit, eu stand acasa. Trebuie sa il trezesc altfel ma iau draci

| Omori a răspuns:

Am un program haotic.Acum e 5 dimineata si inca nu m-am culcat.Probabil o sa ma trezesc pe la 2. Poimaine incep cursurile si am ore numai de la 8, deci o sa ma culc pe la 12-1. Eventual. Sper.