| rain_2080 a întrebat:

La ce programe, emisiuni, filme, seriale, etc., va mai uitati la televizor(ca eu habar nu am la ce sa ma mai uit)?

8 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Fashion beauty pe euforia la 12:30... e o emisiune si pentru fete si pentru baietiwinking

| arysa a răspuns:

Este doar de luni pana vineritongue

| gabitza05 a răspuns:

Eu ma uit la ''serviti va rog''... emisiuni de pe euforia tv si de pe travel&living.Si ma uit la filmul ''mesaje de dincolo''.

| YepIsSuspended a răspuns:

Buna

@Lucya, nu cred ca rain ar vrea sa se uite la un desen pentru. copii sub 11-12 ani!
Eu nu stiu ce sa iti zic...Filme-reluari Emisiuni-Aiureli Intra aici:http://www.protv.ro/program/ si veezi daca gasesti ceva interesant sa vezi si la cat se difuzeaza;)

| marsy a răspuns:

Nu prea ma uit la tv... nu am la ce ma uita. ma uit la filme. la comp.

| anda_1885 a răspuns:

Patrula de coasta pe hallmark. nu-s daca o sa-ti plc. uitate odata totusi. la 23:00. la mesaje de dincolo pe protv de la 18:00 si amy ( tot pe hallmark) de la 10:00 si in reluare de la 17:00(nu intelegi tot daca nu te-ai uitat de la inceput). sper sa iti plc cv.

| Simona_8441 a răspuns:

Eu ma uit la Hannah Montana mi se pare super nu stiu daca tie iti plac edar eu ador seriarul ala

| bineamvenit a răspuns:

Strutter, luni si marti la ora 00:00 pe MTV