| chiftelutacrocanta a întrebat:

La ce se gandeste un om care e pe patul de moarte si mai are cateva ore de trait?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am sa te anunt peste vreo 50 de ani, daca am laptopul deschis in acel moment.

| T0T a răspuns:

Nu știu. Nu vreau să îmi imaginez. Nu aș putea să îmi imaginez cum s-ar simți un asemenea om. Deși sunt destule momente când nu îmi place deloc viața totuși e tot ce am și de aia pot să scriu și de aia pot să simt tot felul de lucruri. Până și suferința e frumoasă așa cum e și o melodie tristă.

https://www.youtube.com/watch?v=FIy14j3VnL0

| Mayhem666 a răspuns:

Ori la moarte ori la viata pe care a avut-o pana acum. Trebuie sa fie una din aceste variante. La mine nu mai stiu cum a fost, ca s-a intamplat acum mii de ani, si nu mai tin minte atat de bine laughing

| AdrianVoicu a răspuns:

La femei, alcool, manele