| SimonaNicoleta20 a întrebat:

La ce se refera intrebare asta ca nu inteleg:
Daca ai mintit vreodata despre statusul relatiei tale de ce ai facut-o?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este o intrebare, care poate fi pusa de ORICINE, si presupun te intreaba daca ai mintit cum ca ai fi in relatie sau nu, cu cineva cu cineva anume. La care, pentru un raspuns afirmativ, intreaba si motivul pentru care ai facut asta.

| Freya1 a răspuns:

Dacă ai mintit vreodata pe cineva ca esti singura cand de fapt aveai o vrelatie sau invers.

| Catrice a răspuns:

Care cuvant nu il înțelegi?
Cauta in DEX.
(Te întreabă dacă tu erai într-o relație si ai zis ce ești singur și viceversa)

| Celcestietot a răspuns:

La starea relatiei.

| mentholinks a răspuns:

Ca sa ti-o tragi cu altul.

| Emma30555 a răspuns:

Te întreabă dacă ai mințit în legătură cu viata ta sentimentala, cu stadiul relației tale. Și în cazul în care ai mințit de ce ai făcut acest lucru adică de ce ai mințit? Nu înțeleg cum de nu ai înțeles propoziția, este în limba romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa afle cat e ceasul.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

La dimensiuni sau la pret?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De rușine.