| smileforme a întrebat:

La ce te gandesti acum? big grin happy cel mai interesant raspuns primeste funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca mai trece un minut si o sa vina mama sa imi tipe in cap de ce inca sunt treazawinking.

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ei uite, cu intrebarea ta ma faci sa am mustrari de constiinta:mi-ai readus in minte gandul ca acum ar trebui sa fiu la bucatarie, pregatind pranzul si nu in fata calculatorului. Dar e abia ora opt:ma linistesc fiindca am timp iar meniul nu-i foarte complicat!

| RMihai a răspuns:

Cred ca in majoritatea timpului oamenii se gandesc la chestii care nici nu au avut loc, la viitor ca 'ce ar fi daca' cum ar fi daca' as vrea sa' in momentu asta ma uit la Leon si ma gandeam ce raspuns sa-ti dau la intrebare

| Anduciu a răspuns:

Mai ascult melodia odata inainte sa plec la scoala. One more time, baby!

| bump a răspuns:

Cum sa fac gelos un baiat...si acum ma gandesc ca ar trebui sa las balta prostiile si sa ma apuc de invatat*(maine dau 2 teste crying )* puup

| IIII a răspuns:

Mă gândesc ce bine ar fi să fiu în altă ţară...Chiar haios, dar la asta mă găndesc big grin

| dorutza_9395 a răspuns:

Ma gandeam sa las computerul si sa ma hotarasc cu ce sa ma imbrac, fiindca vroiam ceva mai elegant si nu prea este stilul meu.Si observasem ca nu e nimeni pe mess cu care as putea sa ies la o plimbare, celalalti fiind ocupati, dar nu renunt la plimbare, gasesc eu un insotitor de orice felhee hee.