| UnuPentruAltu a întrebat:

La ce te gândești când auzi că un om la 34 de ani este virgin și trăiește din pensia mamei?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ciudat, macar de mergea la panarame si platea. Poate e un taran care nu a iesit in lume altfel unu din oras facea multe magarii. Nici eu n-am avut partenera stabila in viata mea dar am stiut sa calaresc femei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Treaba fiecaruia, ce sunte m noi sa i judecăm?

| RAY a răspuns:

Aloooooooo are 34 de ani si traieste din amarata pensie a mamei lui, na ce sa spun jalnic ma, eu din liceu m-am pus pe lucru de la 16 ani

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt cateva variante la care ma gandesc:
- poate-i prost si puturos
- ori poate-i redus mental
- ori poate-i impotent
- ori poate-i schitofrenic
Elimin posibilitatea sa aiba un handicap fizic, ca pentru acela, ar primii el pensie alimentara si nu ar sta pe pensia maicasii.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu judec. Poate nu a fost prea sociabil, ori a suferit de complexe, ori nu a avut suficient tupeu să abordeze fete, poate că nu i-au plăcut fetele, ori nu a știut să socializeze, fiind o fire mai singuratică etc. Un ghinionist.
Nimeni dintre noi nu-i cunoaște cu-adevarat, situatia.
Că nu are un serviciu, poate fi doar ceva temporar, până la urmă se va angaja undeva dacă are mâini și picioare (deci, e sănătos fizic/mental). Și dacă mai are si studii superioare, poate că omul are și anumite pretenții.
Iar daca nu are, poate că nu găsește ceva in domeniul la care se pricepe, ori trece printr-o stare proastă (depresie), dar pană la urmă, isi va reveni și el.Fiindcă nu va avea de ales.happy

| LoveSleep a răspuns:

Că probabil e fan Arsenal.

| Andreeush a răspuns:

Un om prost.

| minrest a răspuns:

Sincer sa fiu, eu ma gandesc prima data la dumneavoastra; ati intrat pe site uzurpand nick-ul reputatului user Doctorandus, ati debutat cu o campanie in favoarea puritatii sexuale dusa pana la ultimele consecinte, apoi ati constatat ca va place locul si incercati sa deveniti din troll user schimband o... litera din nick! Litera aia era problema? Ma rog, imi sunteti simpatic si va doresc succes, dar cand v-am citit intrebarea, m-am gandit la dumneavoastra.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil nu iese din casă, stă pe calculator și se joacă toată ziua, și nu are nevoie decât de mâncare și țigări. (și varianta oficială e că suferă de depresie)
E boala secolului.
Am întâlnit 2 cazuri până acum. Unul de 37 de ani și unul mai mic de 26.

| sofisis a răspuns:

Are vreo boala? Ceva nevoi speciale? Un grad de handicap?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Boală.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

De data sunt curios ce am zis eronat. As aprecia,

| Plato a răspuns:

Ca e virgin e irelevant.
Dar ca nu merge la munca, apt fiind, inseamna ca e un om ratat. La varsta aia sa nu te intretii singur... e grav.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

La tot ce ai spus, dubleaza din partea mea.

P.S: Las-o pe supica; a omis partea dintre virgule (, apt fiind, ). Se mai intamplawinking.

| oglindasultanului a răspuns:

Ca d-abia cand mama a iesit la pensie, el se vindeca de abuzul la care a fost supus cand era sanatoasa si tanara, i-a rapit viata.

| Endoryus a răspuns:

Ca intrebarea e la misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaun electric

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Virgin,mna,nu are importanta, poate e impotent, dar sa traiasca din pensia mamei lui, inseamna ca e un puturos.
O sa moara de foame cand o sa moara maica-sa.

| CdeMetal a răspuns:

Pai ca e virgin nu conteaza, dar daca la 34 de ani sta pensia mamei are probleme mari omul.

| DorelExpertu a răspuns:

Ma gandesc ca sta pe TPU mai mult decat trebuie.

| CosminCD a răspuns:

Ca e virgin, nu este nicio problema. Ca nu are bani si ca traieste pe spatele mamei...hmm, e ciudat! Oare nu a experimentat bucuria de a lucra si de a avea salariu? Trist...

| ThyDoom a răspuns:

Viață irosită. Și nu doar atât, dar mai și îngreunează lucrurile.