| Nitunitu a întrebat:

La ce varsta ati aflat ca Mos Craciun nu are resedinta in Laponia?

37 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Păi pe la 8 ani mi-a spus mami că moşu' stă ascuns la noi în beci. :X

| Nitunitu explică (pentru Doub):

Aveati un mos ascuns in beci?

| Doub a răspuns (pentru Nitunitu):

DĂăăh, moş Crăciun, şi acum e, stă într-o ladă frigorifică. day dreaming

| zurick a răspuns (pentru Doub):

Și nu ai vrut niciodată să-i ții de urât în beci? big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

" mami", cat de simpatic!

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Acum am aflat si eu, la varsta de 12 ani!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Dwa love struck

| Doub a răspuns (pentru zurick):

Nu că mie mi-e frică de întuneric şi nu-mi place de moşu'.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Divin!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Jtiuuu

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Stii? Bun venit in limbajul mess-ului in era 2008'

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Mereu o să rămână în inima mea :X

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Am amintiri placute si mai putin placute de pe acele vremuri pe meleagurile mess-ului rolling on the floor))

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Şi eu...
faţa aceea mereu zâmbitoare îmi făcea fiecare zi tristă în lumea asta torturoasă mai frumoasă...
offf
ce clipe frumoase sad

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Cum dadeam de tipe pe care le consideram eu 'simpatice' si discutam ce discutam, si cand imi puneau ''happy'', innebuneam, nu suport semnul asta si usor, usor pierdeam legatura cu tipa respectiva rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Ce semn?
Care semn?
Ăsta?
happy

Haahaa, ce maleficĂ sunt şi ce n-am ce face cu viaŢa mea. crying(

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Uita-te putin la el, cel mai handicapat semn, nu ii gasesc rostul. Lumea inca il mai foloseste in prostie!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

happy

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

O sa ma fac ca nu l-am zarit/

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

happy

okaaay

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Bwuahahahahah

| zurick a răspuns:

La 8 ani am aflat.Mulțumesc,doamnă învățătoare mi-ați stricat copilăria.

| RainmakerX a răspuns:

Duh, stiam din totdeauna ca mosul sta in
Hawaii. :))

Uite dovada :
http://i.imgur.com/UA2kK2p.jpg

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru mine este un mister existenta "laponiei".

| deeeaqq a răspuns:

Ăă, nu mi-a păsat de chestia asta. 0.

| UnBroken2016 a răspuns:

Intai intreaba daca credeam si dupa cand am aflat ca sta in Miami.

| TURB0X a răspuns:

La 6 ani.
Ai mei nu prea se pricepeau sa minta. M-am prins repede.

Răspuns utilizator avertizat
| alexia29 a răspuns:

Nu? :O

| Nitunitu explică (pentru alexia29):

S-a mutat recent, stai linistita, exista.

Erau prea mari taxele la stat in Laponia si a trebuit sa gaseasca un paradis fiscal...

| alexia29 a răspuns (pentru Nitunitu):

sad foarte trist! Acum intrebarea este. si-a gasit paradisul? laughing

| Nitunitu explică (pentru alexia29):

De anul acesta vei primi cadourile cu o felicitare alb negru trasa la imprimanta unica (e mai ieftin) totul made in china si cu bon fiscal.

Sacul fara fund al lui Mos Craciun a fost cusut comform legislatiei in vigoare si in el sunt cadouri confiscate la vama!

Transportul cadourilor este de tip *window to window* si se va efectua anual incepand cu data de 24.12. 2016-25.12 2016 intre orele 00-05.

Persoanele care nu vor *crapa* termopanul sau detin plase de tantari tip *fagure* vor primi o nuia infipta in ghete cu arbaleta!

Asa e teoretic in 2016...

| alexia29 a răspuns (pentru Nitunitu):

! tind sa nu te cred referitor la sacul mosului phbbbbt

| Nitunitu explică (pentru alexia29):

Tine cont ca exista si Doamna Mos Craciun care are grija de atelier si de casa. Deci restul de sac poate fi la dansa.

| alexia29 a răspuns (pentru Nitunitu):

Da, pai ma gandeam eu! happy

| Moonset a răspuns:

Inca nu aflasem, multumesc.

| starhitsradio a răspuns:

La 20 de ani.