| Marmote a întrebat:

La ce vârstă credeți că o să vă cumpărați apartament?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu cred ca o sa mai vand din ele, spre 40 laughing

| mentholinks a răspuns:

Peste vreo 5 ani.

| VoidEternal a răspuns:

Pe la 27 de ani mi-am cumpărat apartament.

| goguPatent a răspuns:

Mi am luat la 30 deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-aș cumpăra casă, în nici un caz apartament. Nu mi-ar place să stau la bloc. Detest spațiile înguste.

| cehos69 a răspuns:

Niciodata, am casa cu curte pe numele meu happy

| Lopoza a răspuns:

Am cumpărat deja o casă.

| Lopoza a răspuns:

În zilele noastre, consider că nu este dificil să achiziționați o casă într-o țară frumoasă și însorită precum Spania. De curând, am mutat eu însumi în Spania și pot să vă ofer sfaturi și ajutor în privința achiziționării unei case bune în această țară. De exemplu, puteți accesa https://wtgspain.com/ro/alicante-provincia pentru a vizualiza o selecție de case disponibile în regiunea Alicante, pe care o consider unul dintre cele mai bune locuri din Spania. Vă recomand cu căldură să explorați opțiunile disponibile și să alegeți casa potrivită pentru voi. Vă urez mult succes în căutarea casei ideale.