| euforiaa a întrebat:

La ce varsta te-ai intalnit cu dragostea vietii tale?

19 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

La varsta de 22 de ani!

| euforiaa explică (pentru мιнαɛℓα36):

Deci nu trebuie sa ma intristez ..am timp happy

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru euforiaa):

Bineinteles ca ai timp! "Avem timp pentru toate" (O.Paler)
Si nu uita ca abia dupa ani si ani, iti vei da seama care a fost sau este adevarata dragoste, dragostea vietii tale! Primul venit sau prima dragoste nu inseamna ca este si cea a vietii tale! Sau poate ca da. Cum spuneam: e timp!

| CristiB93 a răspuns:

Inca nu a aparut, o astept si habar nu am cand o sa ajunga si la mine thinking

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

A fost dragoste la prima vedere...
Da, de cand am vazut calculatorul, am stiut cum imi voi petrece tot timpul vietii.
Serios acum, e vorba despre filosofie. Fara ea, as fi un nimic.Nu ca n-as fi un nimic, dar cel putin ea ma intelege.

| CristiB93 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Wow nu credeam ca exista cineva care sa te inteleaga pe tine, dar Dumnezeu e mare, happy

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru CristiB93):

Asa e Dumnezeu, ce sa-i faci.

| LolaLollita a răspuns:

Se spune ca prima dragoste adevarata nu se uita niciodata. De asemenea, se zice si ca de iubit, iubesti cu adevarat o singura data in viata. Insa sunt tanara, voi mai astepta pana sa dau acest raspunshappy Poate ce am trait pana acum, inca nu a fost apogeul sentimentului de iubirehappy

| Delicacy a răspuns:

Dragostea vieţii mele? raised eyebrows
Când o să ajung la vârsta de 80 de ani, te anunţ...

| euforiaa explică (pentru Delicacy):

Sa inteleg ca nu vrei sa o intalnesti in tinerete.laughing

| Delicacy a răspuns (pentru euforiaa):

Eram ironică doar.Eu nu o să apuc oricum vârsta aceealaughing

| Antoniacopiluța a răspuns:

Incă nu am intălnit-o.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Inca nu a aparut acea dragostecrying...tu?

| euforiaa explică (pentru NoLiesJustLove):

Nici eu.happy

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru euforiaa):

Cati ani ai?

| euforiaa explică (pentru NoLiesJustLove):

18 happy

| STR1K3R a răspuns:

Inca nucrying

| CrazyGothic a răspuns:

Vârsta nu pot s-o zic, dar pot să zic cine a fost: ๔єคtђAngelComeFromнєℓℓ4U666

| KristalPop a răspuns (pentru CrazyGothic):

Mă plictiseşti...