| Doarunaltutilizator a întrebat:

La ce youtuberi români sau străini vă uitati?

Răspuns Câştigător
| GrigoreVarlam a răspuns:

Sucre, BRomania, Mircea Bravo, BackPackYourLife, Paul Dadrian, Zaiafet, Codrin Bradea, Deliric, Vlad Grigorescu, Atentie cad mere, Mihai Bendeac. (toti romani)

4 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator explică:

TOP OPT,Satiră Românească,Don Gabi,TheLink, Valtohis, Killer Bananaz, Mario Panait27, Gino Panait 27, Sucre, Radu70232 iar straini unul Badinfos(sunt convins de unii de pe lista nici macar n-ati auzit).

| Doarunaltutilizator explică:

Si la Pe Românește!

| Deaad a răspuns:

Youtuberi romani, in special Paul Dadrian in fiecare saptamana si destul de rar la Codrin Bradea.
Iar straini:
ThuleanPerspective
Pewdiepie(foarte rar)
TheRadBrad