| AvalohAlyn a întrebat:

La cine /ce apelezi cand ti-e greu? Cum depasesti o situatie grea?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Dumnezeu.

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

La cel mai bun prieten sau la parintii tai, cu ei poti discuta orice situatie grea care o poti depasi cu usurinta.

| Suck a răspuns:

Apelez la intelectul divin.

| veryhonest a răspuns:

In orice situatie, ma bazez doar pe mine. In cazuri rare, apelez la un prieten.
O depasesc stand sa ma gandesc la ea si la solutiile care ar putea s-o rezolve.

| implant a răspuns:

Cu Maria si Molly, tu?

| ITPlace a răspuns:

Salut!
Eu personal daca am o problema care ma depaseste apel intai la frate/sora, sau la un prieten care a dat dovada ca imi este un prieten adevarat, cu ea/el stau si gasesc o solutie rezonabila pentru problema sau ma ajuta sa depasesc acea situatie.
Multa baftawinking