| Jadis a întrebat:

La jocul IMVU: cand deschid calculatorul imi deschide automat jocul (de ex ca la mess) si ma enerveaza. Ce sa fac ca sa nu imi mai intre automat. Mentionez ca atunci cand inchid calculatorul ies din el de pe exit nu il las aprins. Pls stie cineva?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Pai cand intri in el, iti apar niste casute care sunt bifate. Nu stiu sigur cum este exact cea care face sa nu ti se mai deschida automat, este ceva cu "start when opening computer" si dai click ca sa debifezi.