| FashionCellia a întrebat:

La Liceul de Arta din Galati ce profile sunt? Exista stiinte sociale? Am auzi ca de la clasele 9-10 exista actorie, este adevarat sau se face si in clasele 5-8? Mai multe informatii va rog, funda!

5 răspunsuri:
| iron2man a răspuns:

Cum sa aina stiinte sociale daca e liceu de arta? vezi si tu pe site acolo nu mai intreba aiurea.

| FashionCellia explică (pentru iron2man):

Vroiam sa stiu, ok? Mai bine nu mai raspunde tu aiurea. Vezi ca eram mai multe intrebari acolo.Ai raspuns ca sa te afli in treaba

| iron2man a răspuns (pentru FashionCellia):

Esti cu capu' zau. ti-am raspuns ca pentru mintea ta.

| FashionCellia explică (pentru iron2man):

Nu stiu ce am facut ca sa fiu cu capu'. Vezi cum te exprimi.Ti-am spus erau mai multe intrebari, daca nu ti-a convenit intrebarea mea, du-te frate cu Dumnezeu inainte.

| Armando2145353465 a răspuns:

Da este actorie, muzica, desen....tot ce e arta este la liceul de arta.La acest liceu nu iti trebuie medie dac ai talent dai probe si daca esti bun te accepta si cu media 1 laughing). Inscrierile se fac in Aprilie. Sper ca te-am ajutat cu cate ceva fata de el happy.