| mont a întrebat:

La mine ninge abundent, ma bate gandul sa merg la sanius, fiind si zona montana. Voi ati merge la sanius? Sau mergeti?

Intrebarea nu se adreseaza copiilor, ci adolescentilor si tinerilor trecuti de adolescenta, prin sanius nu ma refer la panta de langa bloc ci la partii mai mari/extreme pe dealuri/munti. big grin

4 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

As merge cu cea mai mare placere, dar eu am cand si unde sunt eu acum nici macar nu ninge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In constanta nici nu ninge nici nu ploua nici nimic e o vreme anosta

| TPUuser199 a răspuns:

Daca ar ninge si la mine, probabil as merge laughing

| Gazelle a răspuns:

Da, as merge cu mare placere daca as avea si eu astfel de partii prin zona mea. Dar la mine nici macar nu ninge big grin