| emy a întrebat:

La multi ani cu sanatate si multe bucurii tuturor celor care purtati numele de Cristian, Cristiana, Cristina si tuturor celor dragi voua care poarta aceste nume! Sa aveti sarbatori fericite! Va pup! kiss

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e intrebarea?

| emy explică (pentru anonim_4396):

Nu e o intrebare, ci o urare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru emy):

Aici se pun doar intrebari, se pare ca nu esti capabila sa folosesti acest site corespunzator. Inclusiv butonul pe care ai apasat sa scrii asta, include "Pune o intrebare". Duuh.

| emy explică (pentru anonim_4396):

Te inseli! Eu de cativa ani folosesc acest site si am mai vazut postari de genul acesta. Si nu vad ce e rau in a posta o urare, in loc de o intrebare. Eu ma bucur cand oamenii imi ureaza toate cele bune de sarbatori. Dar na... nu toata lumea e ca mine, sunt constienta de asta! te pup si sarbatori fericite!

| anonim_4396 a răspuns (pentru emy):

Tu vrei sa imi zici daca altii sunt prosti trebuie sa fi si tu? happy Interesant.
Pai, eu nu am chef de urari de la straini, nu cred ca ajuta pe cineva cu ceva. In fine.

| emy explică (pentru anonim_4396):

Dragul meu, in primul rand, nu stiu de ce consideri ca cei care posteaza urari sunt prosti. In al doilea rand, eu nu ma iau dupa nimeni, doar am dat un exemplu. In al treilea rand, eu nu am postat doar pentru tine, ci pentru toata lumea de pe TPU; daca tu nu ai chef de urari de la straini, altii poate au., si iti spun asta pentru ca am mai postat urari si mi s-a raspuns foarte frumos de catre unii colegi de aici. In al patrulea rand, te inteleg de ce nu ai chef de urari de la straini, fiindca sinceritatea nu prea exista in ziua de astazi, dar te rog sa ma crezi ca eu nu sunt ipocrita atunci cand postez urari de bine. Daca m-ai cunoaste, ti-ai da seama de asta. Tu zici ca urarile nu ajuta pe nimeni, dar sa stii ca nu e chiar asa. Unora ne cade bine cand primim urari, ne simtim bine sufleteste. Dar na... fiecare e cu felul lui de a fi. Te pup! kiss

| VictorFenrir a răspuns:

Aici nu e Facebook sa stii

| emy explică (pentru VictorFenrir):

Dragul meu, stiu ca nu e Facebook, dar am simtit nevoia sa va urez tuturor sarbatori fericite si toate cele bune. daca te-a deranjat asta, imi cer scuze! Te pup! kiss

| VictorFenrir a răspuns (pentru emy):

Nu m-a deranjat, stai chill