| anonim_4396 a întrebat:

La Multi Ani Doamnelor! http://www.youtube.com/watch?v=cRjEzedaSY, sper ca aceasta melodie sa va aduca un dulce suris pe buze si de ce nu; amintiri placute :-* :x :-* :x

Cu drag, Nic'sor

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ne pare rau dar nu se poate asculta melodia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

de dimineata se putea asculta, mi pare rau, este vorba despre Holograf cu melodia Primvara incepe cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lora,nu eu sunt de vina fetita draga, de diminiata cind am luat adresa functiona deoarece am incercat sa vad daca am luat bine adresa, acum daca te-ai suparat nu pot spune ca cine se supara mai...(cum dracu era mai ca am uitat?) a da! mai da o sticla de sampaniewinking