| emy a întrebat:

La multi ani tuturor celor care va serbati astazi ziua onomastica si celor dragi voua care-si serbeaza astazi ziua onomastica! Va doresc tuturor, din suflet, multa sanatate, fericire, liniste si fie ca Bunul Dumnezeu sa va aiba in paza Lui! Va pup cu drag si va doresc o zi binecuvantata! happy kiss >big grin

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Multumim frumos!
Nu este ziua numelui meu, dar am sotul pe care il sarbatorim astazi happy
Multumim pebtru gandurile frumoase si urarile de bine, iar bunul Dumnezeu sa te rasplateasca din plin!
O zi frumoasa sa ai happy

| J0B0MAT a răspuns:

La mulţi ani!