| anonim_4396 a întrebat:

La noi in scoala s-a propus ca prin vot sa se gaseasca in randul elevilor un presedinte al asociatie elevilor.Eu am acceptat a incerc dar imi trebuie idei pentru imbuntatirea scolii pentru a ma vota restul elevilor.As vrea sa imi dati idei de slogane si idei pentru imbunatatirea scolii. Cele mai multe primesc funda :X:

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Vorbeste cu utilizatorul 7h30. Are aceeasi problema ca si tine. Sper sa gasiti vreo idee.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt in situatia ta... daca ai gasit ceva idei te rog. posteazale. mersi