| AndreiNicola a întrebat:

La scoala altfel luam ghiozdane!?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Depinde ce activitati faceti, in mod normal nu, pentru ca nu se fac ore, dar daca vi s-a cerut sa veniti cu pixuri sau un caiet ceva sa notai sau alte chestii de genul atunci iei ceea ce ai de luat dar daca sunt putine chestii nu e nevoie sa iei ditai mai ghiozdanuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu iti trebuie ghiozdan, deoarece scoala este altfel, asa cum este si numele acestei saptamani.
Este o saptamana de distractie, voie buna, fara teme, absente si note si consider-o ca pe una de vacanta.
@Bristena, multi useri de pe acest site nu dau voturi/funde la raspunsuri, desi userii ar merita(ma refer in general, nu la un user anume). Nu fundele conteaza, ci ajutorul dat.