| maria_9461 a întrebat:

La vara plec in vacanta in Anglia si as vrea sa invat engleza ma puteti ajuta cu niste siteuri unde as putea sa invata sa conversez putin? dau fundahappy:*

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Bună Reader Digest are cursuri de limba engleză pe cd, mult succes

| Andromedda a răspuns:

Pui intrebari si robotu iti raspundehee hee
Poti sa citesti articole sau alte texte in engleza iar daca nu sti vreun cuvant cauti in dictionar sau ne intrebi pe noi.happy

| octavianpas a răspuns:

Intra pe Google si gasesti ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imponline.ro/engleza-pentru-toti si in primul numar ai numai despre coversatii :x, eu astept sa vina :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana in vacanta cand te uiti la vreun film ceva uitete fara subtitrare si straduiestet sa intelegi ce zic ei acol te va ajuta multtonguesi eu ma mut din vara in anglia si crede-ma ca am invatat mai multa engleza din filme si de acol mi-am format si un accent frumosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah dar toti plecati in vara in anglia, sau va mutati...ca si eu plec in varalaughing).

| ItzRivenGod a răspuns:

E un loc se numeste scoala nai fost acolo?