| ArapuAlin a întrebat:

La Varsta de 7 8 ani intr-o noapte cine cineva ma tragea de picior nu erau parintii mei ei erau langa mine amandoi dormind imi deschid ochii mai bine si era cineva un fel de entitate era in negru pielea era stransa avea galme pe tot corpu nu avea par am incercat sa il trezesc pe tata dar nu puteam tipa se auzea doar 1 mic scartit cand incercam sa tip simteam cand ma tragea totul era foarte real incerca din ce in ce mai tare sa ma traga de piciorul stang dupa sifonier pana intr-un final a reusit sa ma dea jos din pat si incercam sa ma agat de tablia de la pat ma tineam strans de tablia de la pat dar ma smuls puternic si m-a tras dupa sifonier si acolo era o gaura neara neara nu se vedea nimic dincolo si cand am fost treaz ma trezi cu inima batand puternic de parca am fost acolo

? de ce am fost acolo? acum am 14 ani

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Vise demonice.

| LoveSleep a răspuns:

Și toate astea sub privirile părinților tăi. Ce nenorociți.
"~Se numește coșmar, n-ai mai avut coșmar?~"

| gemeni6226 a răspuns:

Si eu foarte rar dar sa zicem de vreo 3 ori in viata am visat fara sa vad cine (era intuneric in vis dar eram culcata in pat in odaie)isi lasa toata greutatea pe mine asta m-a speriat dar bine ca m-am trezit in curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un demon numit succubi.

| ArapuAlin explică (pentru anonim_4396):

Seamana foarte mult cu el/ea dar nu avea coarne

| IoanaRoman09 a răspuns:

Esti șu-șu dragule